Revolúcia v chudnutí

Vitadu® redukčný program

Program Vitadu® je overený spôsob redukcie hmotnosti založený na medicínskych poznatkoch fungovania metabolizmu, kedy správnym prísunom stravy dosiahneme redukciu vonkajších, ale aj oveľa nebezpečnejších viscerálnych tukov, ktoré obaľujú naše vnútorné orgány a spôsobujú nám mnohé zdravotné ťažkosti napr.:

Pri redukčnom programe Vitadu® chránime svalovú hmotu dostatočným prísunom bielkovín u každého klienta individuálne a chudneme práve z tukového tkaniva, čím odľahčíme vnútorné orgány a pomôžeme im znova správne fungovať. Znižuje sa vysoký krvný tlak, upravuje krvný cukor, znižuje cholesterol.

Cítime sa ľahšie a zdravšie a s radosťou môžeme sledovať ubúdajúce cm aj na miestach, na ktorých sa Vám tuku nikdy nepodarilo zbaviť.

Zdravotný stav klientov/pacientov sa zlepšuje a na odporúčanie lekára znižujú alebo úplne vyraďujú dlhodobé užívanie liekov na vysoký krvný tlak, cholesterol, cukrovku.

Diagnostická analýza na bioimpedančnom prístroji Inbody 270

Na úvodnej konzultácii sa dozviete podrobnú analýzu svojho tela vďaka špičkovému bioimpedančnému prístroju  Inbody 270.

Z telesnej diagnostiky zistíte okrem hmotnosti tela aj jeho zloženie:

  • množstvo a podiel svalovej hmoty
  • množstvo a podiel telesných tukov
  • objem telesnej vody (extra-a intracelulárna)
  • stav minerálov v kostiach
  • objem viscerálnych tukov (na vnútorných orgánoch)
  • bazálny metabolizmus
  • metabolický vek
  • segmentálna analýza svalov a tukov v jednotlivých častiach tela (ruky, nohy, trup)

Na základe analýzy nastavíme diétny program na mieru Vášmu telu a metabolizmu. Počas
programu konzumujete chutné bielkovinové jedlá Vitadu rôznych príchutí a svoje vlastné jedlo, ktoré si pripravujete z povolených potravín.

Telesná diagnostika sa vykonáva každú kontrolu a vďaka tomu môže mať klient jasný prehľad o tom, v ktorej časti tela konkrétne sa zredukoval telesný tuk.

Podpora a motivácia

Ako podporu máte u mňa k dispozícii chutné recepty, vďaka ktorým bude diétny program pre Vás úplná hračka.

Stretávame sa spolu na pravidelných konzultáciách, kde ste počas celého redukčného programu pod mojim odborným dohľadom.

Dostávate všetky potrebné rady ohľadom stravovania, úpravy stravovacích a pohybových návykov a môžete sa spoľahnúť na potrebné množstvo motivácie a podpory v ktorejkoľvek fáze chudnutia.

Po dosiahnutí želanej hmotnosti prejdeme veľmi dôležitou stabilizačnou fázou, aby sme sa vyhli jojo efektu.


Mojou úlohou je nielen byť Vašim sprievodcom počas celého procesu zdravého chudnutia, ale aj podporou pri zmene životného štýlu. Naučíme sa postupne, ktoré stravovacie návyky je dôležité upraviť tak, aby boli pre Vás dlhodobo aj udržateľné. Som presvedčená, že zdravé jedlo sa stane pre Vás pôžitkom, čo sa prejaví hlavne na zlepšení zdravotného stavu, vitality, energie a spokojnosti so svojou novou postavou.

O moje rady a skúsenosti sa môžete oprieť aj po skončení programu, kedy s klientami zostávam v kontakte podľa ich záujmu a potreby.